Osobní stránky - Lubomír Prause

Něco hledáte?

Facebook Twitter

Vyhledávání na mých stránkách, aneb když něco hledáte

poslední aktualizace: 25.3.2018
Tohle je webová stránka, která umožňuje na celém souboru mého webu, na všech mých webových stránkách, vyhledávání určitých slov či frází. Pro vyhledání je tu použita vyhledávací služba známého Googlu. Pokud tedy na mých stránkách něco hledáte, zkuste to napsat do následujícího formuláře. Třeba vám v tom googlí vyhledávač pomůže. Stačí jenom zadat slova, která hledáte. Pokud hledáte přesnou kombinaci slov, umístěte ji do uvozovek.
Nečekejte ovšem, že tu najdete to nejnovější, co jsem na stránky přidal. Google si dává na čas, než do vyhledávání zahrne nějakou změnu. A může se i stát, že některé stránky do vyhledávání nezahrne vůbec, nebo z něho časem zase vypadnou. Takže ani nemůžete počítat s tím, že najdete všechno.
Nastavená verze googlího vyhledávače nevyhledává žádné obrázky, přestože moje webové fotogalerie jsou do vyhledávání rovněž zahrnuty, zejména moje FotoZOO. Pokud jsou některé fotogalerie opatřeny popisky, jsou do vyhledávání zahrnuty i tyto popiskové texty, stejně jako jsou běžně do vyhledávání zahrnuty názvy jednotlivých oddílů mých fotogalerií a různé poznámky v indexu nebo některých náhledech.
K vyhledávání na mých stránkách musí váš prohlížeč podporovat technologii JavaScript a ta nesmí být v prohlížeči ani vypnuta. Bez toho googlí vyhledávaní zkrátka a dobře fungovat nemůže. Google pak pochopitelně do vyhledávání na mých stránkách většinou vkládá nějaké svoje reklamy. To já ovšem nijak neovlivním. Stejně tak nemůžu za to, že googlí vyhledávač občas startuje nebo zobrazuje výsledky příliš pomalu, a nebo že někdy dokonce vypíše jakousi prapodivnou chybu, nebo nefunguje úplně tak, jak by měl, či ukazuje jiný počet výsledků, než vám potom nabídne k dispozici. Zkrátka to, co a jak vidíte či nevidíte v bílém rámečku googlího vyhledávání, je celé uděláno společností Google. Já na to mám vliv asi jako rezavění zemské osy.


Hledání je naděje nalézání.
A naději já stále hledám.
PS Pad Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS 3